הובלות משרדים


אלה-03ביצוע הובלת משרד בצורה מקצועית כולל שרותי אריזה ועטיפת ציוד משרדי רגיש כגון מחשבים, ספקים, מסכים ועוד והכול בצורה בטוחה, זריזה וכמובן אמינה. חברתנו שמה דגש חזק על שקיפות ועמידה נוקשה בזמנים מול הלקוח העסקי. הובלת המשרד נחשבת לאחת ההובלות היותר מורכבות ברמת הביצוע הן בגלל כמות גדולה של פריטים וציוד משרדי להובלה הן בגלל דרישת לוח זמנים צפוף והן בגלל הרבה ציוד אלקטרוני רגיש. עם זאת אין לכם מה לדאוג כי הובלת המשרד שלכם נמצאת בידיים בטוחות של חברת "סיטי הובלות" הובלות. התקשרו עלינו עוד היום כדי לתאם פגישה עם נציג חברתנו שיגיע וייתן הערכת מחיר ויתאם זמן הובלה. ביום של ההובלה הסבלים שלנו יגיעו אל משרדכם הישן במועד הנקבע ונתחיל בעבודה. ראשית נארוז את כול הדברים בארגזים המתאימים כגון ארגזי קלסרים וארכיונים שמותאמים במיוחד להובלת צויד משרדי. את כל הציוד החשמלי כמו מחשבים, מסכים, מדפסות, פקסים וכדומה נעטוף בחומרי אריזה מתאימים כמו ניילון פצפץ אנטי-סטטי כדי להגן עליהם לא רק מנזקים פיזיים אלה גם מחשמל סטטי. את כול הריהוט כגון שולחנות, כסאות וארונות נעטוף ונמגן גם עם חומרי מיגון מקצועיים כמו פינות קרוטן. אחרי שטוב טוב ארזנו ומיגנו את כל הדברים נתחיל להעמיס על המשאית עם רמפה להרמה בטוחה של הפריטים, במידת הצורך נוציאה הובלה עם שתי משאיות במידה ומשרד בעל ציוד רב ונדרשת הובלה בזמן מינימאלי. אחרי שנהג המשאית יוביל בזהירות את ציוד שלכם למשרדכם החדש נתחיל בפריקת המשאית. כול הציוד ימוקם בדיוק בכל חדר שתבקשו ובמידת הצורך נבצע תלייה והרכבה איפה שתדרשו. כך שלא תספיקו לשים לב וכבר עברת למשרד החדש!

ביצוע מקצועי

אלה-04עם "סיטי הובלות" הובלת משרד נדאג שכל מחזור החיים של מעבר המשרד יתבצע בצורה חלקה, מקצועית ובטוחה כדי שהרציפות העסקית שלכם תמשיך בשגרתה. אנחנו תמיד ניתן פתרון לוגיסטי לכול סוג של פרויקט הובלה ולכל מגזר עסקי בין שרותינו מוסדות ומפעלים וגם עסקים פרטיים. גיבשנו ועמלנו על שפע של פתרונות יצירתיים הודות לאתגרים שפגשנו לאורך הרבה מעברי משרדים ונשמח לחלוק וליישם את הידע שלנו בהובלת המשרד שלכם.

תמיד מחויבים לדאוג לכם לעבודה רציפה של משרדכם, כי אתנו לא תרגישו את המעבר למשרד החדש!

טלפון: 053-4936337אימייל: cityhovalot@gmail.com

הובלות בצורה מקצועית

חברת "סיטי הובלות" - מבצעת הובלות בצורה מקצועית, תוך שקיפות מלאה מול לקוח ועמידה בלוח זמנים.

053-493-6337
הובלות קטנות

אם אתם צריכים הובלה קטנה אז הגעתם לחברה נכונה, אנחנו נדאג שההובלה שלכם תעבור בצורה זריזה להפליא וגם בצורה הכי בטוחה שיש!